rzetelna firma
everest
EVEREST BUDOWNICTWO spółka jawna Wojciech Gryłko, Krzysztof Papuga - rok założenia 1996. Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlano - remontowych przeprowadzanych na obiektach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budowlach o charakterze przemysłowym.
Oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych inwestorów, jak i do klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość i trwałość.

everest rozwój Prężny rozwój firmy na przestrzeni kilku lat pozwolił osiągnąć wysoką pozycję na krajowym rynku budowlanym. W swoich pracach firma wykorzystuje nowoczesne technologie budowlane, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny sprzęt i zaplecze techniczne niezbędne do wykonywania usług charakteryzujących się wysoką jakością.


Stałe zatrudnienie w firmie kształtuje się aktualnie na poziomie 60 osób, łącznie z kadrą kierowniczą i jest uzależnione od wielkości realizowanych inwestycji. EVEREST BUDOWNICTWO współpracuje z wieloma firmami dostarczającymi materiały budowlane oraz dysponuje samodzielnym transportem, co pozwala obniżyć koszty i zapewnić terminowe dostawy materiałów.


W celu podniesienia jakości świadczonych usług w 2004 roku firma rozpoczęła proces wdrażania standardów Systemu Zarządzania Jakością opartego na normie PN-EN ISO 9001:2001. Potwierdzone to zostało podczas auditu certyfikującego przeprowadzonego przez jednostkę certyfikującą DAS Certification, posiadającą akredytację UKAS w Wielkiej Brytanii. W lutym 2005 roku firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania jakością z zakresu usług budowlano-remontowych.

Polityka Jakości firmy ukierunkowana jest na profesjonalne i kompleksowe wykonawstwo robót budowlano-remontowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą personelu kierowniczego oraz wykonawczego. Firma oferuje bezpłatne doradztwo budowlane, a także pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania inwestycji.

XHTML     CSS Copyright © 2004-2017 EVEREST projekt: STRICTE